top of page

Amerika Dil Okulları

Amerika Birleşik Devletleri, farklı milletler ve ırklardan birçok insanın bir arada yaşadığı bir ülkedir. Kültürel çeşitlik en üst düzeydedir. Dünyanın en büyük ekonomisine sahiptir. Bunun yanında, eğitimde de her zaman öncü bir ülke olmuştur. Bunlar düşünüldüğünde, Amerika Dil Okulları, yurtdışında İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için en uygun seçeneklerden biridir.

Amerika dil okullarında dil eğitimi almak isteyen öğrenciler birçok farklı şehir seçeneğine sahiptir. New York, Boston, Chicago, San Francisco, Los Angeles, San Diego bu şehirlerin başında gelir ve bu şehirlerde birçok dil okulu vardır. Öğrenciler hem bu şehirlerde İngilizce dil eğitimi alabilir hem de turistik olarak birçok gezi ve seyahat yapabilir.

Öğrenciler İngilizcenin en yaygın aksanlarından biri olan Amerikan aksanını Amerika’da dil eğitimi alarak öğrenebilir. Eğitimde kendini sürekli geliştiren ve yenileyen Amerika Birleşik Devletleri, yurt dışında lisans, yüksek lisans ve sertifika programlarıyla ilgili olarak da öğrencilere çeşitli imkanlar sunar. Birçok öğrenci Amerika’da dil eğitimi sonrasında da eğitimine farklı seçenekler ile devam edebilir.

Amerika’da İngilizce dil eğitimi almak, öğrencilere gelecek planları için de olumlu etki yapacaktır. Öğrencilerin öz geçmişlerine Amerika’da dil eğitiminialdıklarını eklemeleri yalnızca İngilizce dil gelişimi noktasında değil, aynı zamanda da yapacakları iş başvurularında avantaj sağlayacaktır. Kültürel çeşitliliğin fazla olması da yurt dışında dil eğitimi almanın yanı sıra, öğrencilere hayatlarının sonuna kadar unutamayacakları bir kültürel deneyim katacak ve onların vizyonunu geliştirmesine katkıda bulunacaktır.

Milli parkları, doğal alanları, şehir yaşantısı, turistik lokasyonları ve farklı şehirlerde dil okulları seçenekleriyle Amerika Birleşik Devletleri yurtdışında dil eğitimi almak isteyenler için en uygun ülkelerden birisi olacaktır.

Times-square-ok.jpg

NEWYORK

Kurs Başlangıç: Her Pazartesi

New York, Amerika Birleşik Devletleri'nin en kalabalık şehri ve dünyanın en kalabalık metropolitan alanlarından New York metropolitan bölgesinin merkezidir. 

CHİCAGO.jpg

CHİCAGO

Kurs Başlangıç: Her Pazartesi

Chicago, Amerika Birleşik Devletleri'nin nüfus bakımından en büyük üçüncü şehridir. Illinois eyaletinde Michigan Gölü'nün güneybatı kıyısında yer alır. 

cq5dam.web.900.550.jpeg

BOSTON

Kurs Başlangıç: Her Pazartesi

Boston Amerika Birleşik Devletleri'nin Massachusetts Eyaletinin başkenti ve en büyük şehridir. Amerika Birleşik Devletleri'nin kuzeydoğu bölgesinin de resmi olmayan merkezidir.

road-in-city-against-sky-937434808-5c2d2

LOS ANGELES

Kurs Başlangıç: Her Pazartesi

Los Angeles, Amerika Birleşik Devletleri'nın Kaliforniya eyaletinin en kalabalık ve ABD'nın New York'tan sonra ikinci en kalabalık şehri.

SHUTTERSTOCK_MIAMI_STREET.jpg

MİAMİ

Kurs Başlangıç: Her Pazartesi

Miami, Amerika Birleşik Devletleri'nin Florida eyaletinin ikinci büyük kentidir. Atlas Okyanusu kıyısında bir kıyı kentidir.

p-goldenGate_54_990x660_201406011041.jpg

SAN FRANCISCO

Kurs Başlangıç: Her Pazartesi

San Francisco, Amerika Birleşik Devletleri'nin Kaliforniya eyaletinin kuzeyinde San Francisco Körfezi Bölgesi'nde en önemli kültürel ve finansal merkez

bottom of page