top of page

Kanada Dil Okulları

Kanada Dil Okulları öğrenciler için Yurtdışında Dil Eğitimi noktasında çok iyi bir alternatiftir. Yurtdışında Dil Eğitimi denildiğinde en çok tercih edilen ülkelerin başında yer alan Kanada, dünyanın refah düzeyi en yüksek ülkelerinden biri olmasının yanı sıra Birleşmiş Milletlerin, dünyanın en yaşanılır ülkeler ve şehirler sıralamasında her zaman en üst sıralarda yer alır.  Düşük suç oranı, güvenli şehirleri, yüksek yaşam standartları, kaliteli eğitim sistemi ile Kanada dil eğitimi noktasında birçok öğrenciye avantaj sağlar. Yalın ve anlaşılabilir şekilde İngilizce konuşulmasıyla da her seviyeden öğrenci için Kanada uygun bir ihtimaldir. Bunların tamamı düşünüldüğünde Kanada Dil Okulları öğrenciler için en uygun seçeneklerden birisi olacaktır.Kanada, ayrıca, nitelikli göçmenliğe de sıcak bakan ülkelerdendir. Bu sebeple Kanada’da dil eğitimine giden bir öğrenci bir yandan çok kültürlü bir ortamla iç içe olurken, diğer yandan da dünyanın her yerinden insan ağırlamaya alışmış bir milletin misafirperverliğini deneyimler. Bu çeşitlilikle Kanada, yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için çok avantajlı bir ülkedir. Kanada halkının ve Kanada Dil Okullarının yabancı öğrencilere aşina olması da öğrencilerin adaptasyon sürecini olumlu yönde etkiler.Kanada’da dil eğitiminin bir diğer avantajı da resmi dil hem İngilizce hem de Fransızca olduğu için size her ikisini de öğrenme şansı sunmasıdır.

kanada-lisans-ana-gorsel.jpg

TORONTO

Kurs Başlangıç: Her Pazartesi

Toronto, Kanada'nın en büyük şehri ve ticaret merkezi, Ontario eyâletinin başkentidir. Nüfusu yaklaşık 6 milyondur ve genelde İngilizce konuşulur. 

van.jpg

VANCOUVER

Kurs Başlangıç: Her Pazartesi

Vancouver, Kanada'nın Britanya Kolumbiyası eyâletinde bulunan bir şehirdir. Batı Kanada'nın en büyük, ülkenin de üçüncü büyük metropolüdür.

h-montreal.jpg

MONTREAL

Kurs Başlangıç: Her Pazartesi

Montreal ya da Fransızca Montréal, Quebec eyâletinin en büyük, Kanada'nın ise ikinci büyük kentidir. Kent, Paris'in ardından dünyanın Fransızca konuşan en büyük ikinci kentidir.

bottom of page