iRLANDA

İrlanda Cumhuriyeti, coğrafi olarak Batı Avrupa’da yer almaktadır. Ada üzerine kurulmuş olan bu ülke, öğrenciler için müthiş olanaklar sunmaktadır. Özellikle dil eğitimi konusunda son zamanlarda en sık tercih edilen ülkelerden biridir.

İrlanda’da dil okuluna gidenler büyük ölçüde memnun şekilde ülkelerine geri dönerler. Şehirde öğrenciler fazladır. Bu sebeple gece hayatı oldukça hareketlidir.

Ülkenin başkenti olan Dublin şehrinde gece birçok cafe, bar ve clup ile karşılaşmak mümkündür. Gece olduğu gibi burada gündüz de vakit geçirmek için pek çok alternatif bulunmaktadır.

İrlanda’da dil eğitimi alan kişiler kesinlikle şehrin sosyal yaşamını eksik olarak nitelendirmezler.

Ülkenin dört bir yanında insanın karşısına çıkan okyanus ve deniz manzaraları oldukça güzeldir. Burada yeni bir şehri ve ülkeyi baştanbaşa gezmek için kişi sürekli bir istek duyabilir. Bu nefis doğa manzaralarının içerisinde tarihi güzellikleri olan kaleleri de bulunmaktadır.

Dil eğitimi almak için gitmişken, ülkeyi tanımak isteyen kişiler gün içerisinde bu kaleleri ziyaret edebilirler. Ülke içerisinde gezmek, alışveriş yapmak ve yerli insanlarla etkileşim içine girmek de kişinin dil eğitimini pekiştiren yanlardan biridir. İrlanda’da gezmek isteyen kişiler için çok fazla alternatif bulunmaktadır. Gece hayatı ve kültürel yanı bir yana; spor tesisleri, şatolar ve botanik bahçeleri de oldukça güzeldir.

DUBLIN

Kurs Başlangıç: Her Pazartesi

 İrlanda’nın başkenti ve aynı zamanda en büyük şehri. Ülkenin doğu kıyısının ortasında, Liffey Nehri'nin ağzında, Dublin Kontluğu'nun merkezinde yer almaktadır. 

CORK

Kurs Başlangıç: Her Pazartesi

Cork, İrlanda'nın ikinci en büyük şehri ve İrlanda Adası'nın üçüncü en kalabalık şehri olup Cork Kontluğu'nun idari ve ana yerlesim merkezidir. 

GALWAY

Kurs Başlangıç: Her Pazartesi

Galway, İrlanda'nın Connacht ilinin başlıca kenti ve Galway ilçesinin merkezidir. Şehir İrlanda'nın batı kıyısında bulunmaktadır.

Partner kurumlarımız

ESE_logo_rgb

Bize ulaşın

0232 422 62 60

  • Gri Instagram Simge
  • Gri Facebook Simge
  • Gri Heyecan Simge